اطلاعیه مهم کمیسیون موارد خاص

اطلاعیه مهم کمیسیون موارد خاص

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۸ کد : ۲۲۴۴ اطلاعیه های آموزشی اخبار تصویری
تعداد بازدید:۴۷۲

به اطلاع دانشجویان محترم مرکز می رساند سازمان امور دانشجویان ضمن اعلام راه اندازی سامانه کمیسیون بررسی موارد خاص در سه سطح دانشگاه، استانی و مرکزی ذیل سامانه جامع امور دانشجویی (سامانه سجاد) با آدرس https://portal.saorg.ir ، ثبت و بررسی درخواست های دانشجویان متقاضی را از طریق سامانه مذکور الزامی نموده است.بدیهی است از تاریخ 97/05/06بررسی هرگونه درخواست مربوط به کمیسیون موارد خاص صرفاً از طریق سامانه امکان پذیر است.

1. ثبت درخواست در سامانه کمیسیون موارد خاص توسط دانشجوی متقاضی صورت می گیرد. ثبت درخواست در سامانه مذکور منوط به ثبت نام اولیه در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان (https://portal.saorg.ir) است.

2. ثبت جزئیات دقیق درخواست دانشجو و بارگزاری کلیه مستندات در سامانه الزامی است.مستندات پزشکی قبل از بارگزاری لازم است به تأیید پزشک معتمد دانشگاه رسیده باشد.درخواست های ناقص قابل بررسی نخواهد بود.

3.برای انجام بهتر امور بهتر است از مرورگر internet Explorer استفاده شود.

4.سامانه در مرحله بررسی و ارجاع پرونده به کمیسیون بررسی موارد خاص استانی مبلغ 115000 ریال دریافت می نماید که از طریق سیستم به صورت آنلاین توسط متقاضی دریافت می گردد و دانشگاه نیز طبق مصوبه و مجوز هیات امنای دانشگاه هزینه ای دریافت می نماید که بایستی در زمان ثبت درخواست در قسمت آپلود فیش، این مدرک پیوست گردد. مصوبه اخذ هزینه دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. 

 


( ۷ )

نظر شما :